کنکاش در تاریخ

بیان نظرات جدید درباره تاریخ آذربایجان ، ایران و جهان

هالیوود و نوح توراتی!
دانلود فایل PDF:

هالیوود و نوح توراتی!

تاریخ ارسال: شنبه 22 آذر 1393 ساعت 13:43 | چاپ مطلب
نظرات (2)
یکشنبه 23 آذر 1393 03:56
خرکیر
امتیاز: 0 4
لینک نظر
برو کیرم تو کوسِ اون ننۀ جنده ات.کیر اون گوریلی که در کشتی نوح بود تو کون ننه ات.بچه کونی.
پاسخ:
خلاف این مطالب اگر چیزی می نوشتید باید شک می کردم.
شنبه 22 آذر 1393 23:49
سعید
امتیاز: 1 0
لینک نظر
با سلام
یهود، همیشه و همیشه، بر اساس نشانه ها و نمادهایی که نمایانگر قدرت و آینده نگریشان -به زعم خودشان- است،در صنایع و ابداعات و یا کارکردهای انتزاعی منتسب به خودشان،سعی در ایجاد جوامع مقهور و مصلوب و یا به عبارت بهتر، مرعوب مینماید تا بی هیچ کوشش و یا حداقل کوشش و مقاومت از طرف آن جوامع،تسلطی حداکثری بر آنها، در جهت زمینه سازی برای رسیدن به اهداف پلیدشان، بدست بیاورد، اهدافی که تنها و تنها قرآن کریم به صورتی کامل پرده از آنها برمیدارد و اینچنین دشمنی آنان با قرآن قویم،همیشگی است.
الحق والانصاف، استاد پورپیرار، در مستند "طوفان نوح" این تضاد و تناقض را به خوبی نشان میدهد و در همین موضع، شما، با نمادشناسیها و شناساندن ارجاعات هالیوودیسمی به منابع مجعول یهودیت در کل ،و با شکافت تظاهرات این فیلم در جزء ،به عیان، تناقض گویی های آنان را نسبت به منطق عقلی و علی الخصوص،قرآن صادق،بیان کردید.
القاءات یهودیت بر مبنای کنترل ذهن از طریق مدیا،از کثیف ترین متدهای آنان به صورت مدرن میباشدکه تنها وسیله دفاعی در مقابل آن مجهز شدن به آموزه های قرآنی و تلاش در کسب علمی بدون دروغ میباشد،که این همان شیوه ی مورد استفاده در این مقاله میباشد.
ضمن تشکر از آیدین گرامی،با عرض پوزش، ظاهرا غلط چاپی درصفحه 9 سطر8 ،"موجوداتی فظایی(فضایی) است" و سطر 10
،"سفینه فظایی(فضایی)" وجود دارد.
آیدین بی،چوخ ده یرلی یازی یازیبسان.یاشامالیسان.
الله امانیندا
پاسخ:
با تشکر از دقت نظر شما. چندین بار خوانده ام و یکی از دوستان نیز ادیت کرده است ولی در هر صورت برخی اشکالات املایی و نگارشی شاید باقی بماند. لینک دانلود را اصلاح کردم. از همه دوستان پوزش می طلبم.ممنون
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد