X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

کنکاش در تاریخ

بیان نظرات جدید درباره تاریخ آذربایجان ، ایران و جهان

دشمنان سعادت بشری(1)


در این یادداشت دنباله دار می خواهم به کتابی به نام «تاریخ یهود، آئین یهود، سابقه سه هزار ساله» از شخصی به نام «اسرائیل شاهاک» اشاره کنم.


«اسرائیل شاهاک در 1933 در ورشو متولد شد. بخشی از دوران کودکی اش را در اوردوگاه اسرای جنگی "بلسن" گذرانید. در سال 1945 به فلسطین مهاجرت کرد. ایام جوانی و دوران خدمت سربازی را در اسرائیل سپری کرد و سپس به ادامه تحصیل پرداخت و کرسی استادی دانشگاه "هبرو" اورشلیم را به خود اختصاص داد. زبان عبری را به خوبی فرا گرفت و با حال و هوای اخلاقی خاص جامعه یهود کاملا آشنا شد. موضع گیری های شاهاک به طرفداری از فلسطینیان و انتقاد از رفتار اسرائیلیها با آنان، مشهور است. وی در مدت سی سال دفاع از حقوق بشر به کرات از فلسطینی ها به عنوان قربانیان آپارتاید یاد کره است. او یهودیان را که حقوق و انسانیت فلسطینیان را نادیده می گیردند، "یهودی نازیست" می نامد.»( تاریخ یهود، آئین یهود، سابقه سه هزار ساله-اسرائیل شاهاک-صفحه11)این مسخره ترین داستانی است که برای گرفتن تخفیف به یک یهودیان نجس نسبت می دهند. شخصی که خود جزو قاصبان خاک فلسطین است و از ورشو به فلسطین می رود، در اسرائیل خدمت سربازی را پشت سر می گذارد!. و طوری این مطلب را نوشته اند که به نظر می رسد اسرائیل یکی از شهر های فلسطین است. غاصبانی که به جای صحبت کردن از غصب زمین های مسلمانان از آپارتاید صحبت می کنند تا چنین وانمود کنند که یهودیان مهاجرت کرده به فلسطین، جزوی از مردم آنجا بوده اند و فقط اختلاف بین یهودیان و مسلمانان در تبعیض ساده نهفته است!. علم کردن چنین افراد کثیفی در جهان با نام مدافعین حقوق بشر به خوبی نشان از بی محتوا بودن تمامی داستان هایی دارد که سازمان های یهودی در جهان برای فریب ملل ستم دیده تدارک دیده اند. به متنی از کتاب رجوع می کنم تا در ادامه شما را به نکات اصلی و مهم از ترویج چنین کتاب هایی توجه دهم.


«یهود ستیزی نوین در ابتدای(1900-1880)، واکنش افراد سردرگمی بود که از جامعه مدرن، از همه جهات اعم از خوب یا بد، عمیقا متنفر بودند و از معتقدین سر سخت تئوری توطئه در تاریخ به شمار می آمدند!!!. یهودیان در درهم شکستن جامعه کهن (که ضد یهودیان در رویای خود آن راحتی را حتی بسته تر و خشک تر از آنچه که در عالم واقع وجود داشته است، تصور می کردند) و هر آنچه که در عصر جدید ایجاد مزاحمت می کرد، نقش سپر بلا را ایفا می کردند. اما درست در همان ابتدای کار، یهود ستیز ها با سوال مشکلی مواجه شدند و آن این که چگونه این سپر بلا شدن را تعریف کنند؟ مخصوصا به نحوی که همه آن را بفهمند؟ چه وجه مشترکی بین یک موسیقی دان،بانکدار،پیشه ور و یا یک مستمند یهودی می توان فرض کرد، مخصوصا پس از آنکه وجوه مشترک مذهبی افراد، حداقل در ظاهر نادیده گرفته شود؟ پاسخ یهود ستیزی نوین به این سوال"تئوری" نژاد یهود بود.!!!»(همانجا-صفحه 133)


تحویل بگیرید!. دوباره تز و آنتی تز و دوباره همگی از طرف یهود!. آیا نمی بینید که چندی است که حرف جدیدی برای گفتن ندارند و حرف های نخ نمای قبلی را تکرار می کنند؟. اکنون که خود نیز می دانند که یهود ستیزی در جهان با قدرت در حال شکل گیری است و بشر کنونی رفته رفته به نقش مخرب یهود پی می برد ، مجبور اند مثل داستان استر و واقعه پوریم، پیش دستی کنند. بنیان اندیشی نشان داد که یهودیت در نژاد خلاصه نشده است و این تئوری توطئه در تاریخ نیست بلکه خود توطئه می باشد که اکنون نیز حالت دینامیک خود را حفظ نموده و ادامه دارد. بنیان اندیشی نشان داد که یهودیان مسیر پیشرفت و سعادت بشری را با پوریم های گسترده فرهنگی و دینی و اقتصادی و ... که آغازگر آن پوریم 2500 سال پیش بود منحرف نمود که آن پوریم شروع گستاخی یهود برای نابودی مخالفان سعادت می باشد.(ادامه دارد...)

تاریخ ارسال: جمعه 27 دی 1392 ساعت 21:26 | چاپ مطلب
نظرات (2)
یکشنبه 29 دی 1392 01:06
بهروزی
امتیاز: 1 0
لینک نظر
منتظر ادامه یاداشت هستم با تشکر از شما
شنبه 28 دی 1392 00:39
علی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
درود

آیا می‌دانستید با دریافت لایک از طرف بازدیدکنندگان اهمیت و ارزش وبلاگتان برای گوگل افزایش می‌یابد؟

افزودن دکمه‌ی گوگل پلاس اصلی (اوریجینال) به وبلاگ شما

بسیاری از وبسایت‌هایی که روش افزودن دکمه گوگل + را شرح می‌دهند، برای تبلیغات، لینک وبسایت خود را در آن درج کرده و بدین‌گونه محبوبیت سایت خود را در اینترنت بالا می‌برند، درصورتی که مطلب وبلاگ من نحوه‌ی درج دکمه‌ی اصلی گوگل + را فراهم می‌آورد و در آن هیچگونه لینک خارجی وجود ندارد!
برای مشاهده‌ی مطلب به این آدرس بروید
http://ali-hort.blogsky.com/1392/10/27/post-1063/add-google-plus-to-your-web-log
پیروز باشید
یکی دیگه از پست‌های جالم اینه
http://ali-hort.blogsky.com/1392/10/23/post-900/Alexa-toolabar
پاسخ:
ممنون.امیدوارم که در نشر موضوعات بنیان اندیشی موثر باشد.
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد