کنکاش در تاریخ

بیان نظرات جدید درباره تاریخ آذربایجان ، ایران و جهان

چشم بندی(2)

«یکی از دلایل عمده ای که موجب سکوت مطلق مورخین نسبت به نقش بانکداری بین المللی در تاریخ سیاسی جهان شده این است که روچیلدها یهودی بودند. مخالفین نژاد سامی با تلاش در جهت یهودی جلوه دادن تمامی این توطئه در واقع آلت دست همین توطئه گران قرار گرفته اند. چنین تلاشی از حقیقت به دور است. شخصیت هایی چون ج.پی.مورگان و راکفلر هم که نسیت آنها به نژاد آنگلوساکسون می رسد با موسسات بانکی بین الملی خود نقش بسیار مهمی در این توطئه ایفا کرده اند. اما اهمیت والای روچیلد و اقمارشان در این میان قابل انکار نیست. لیکن، سرزنش تمام یهودیان به خاطر جنایات روچیلدها به همان اندازه نامعقول و دور از اخلاق است که بخواهیم کلیه مسیحیان باپتیست را مسئول جنایات راکفلر قلمداد کنیم.

عناصر یهودی در این توطئه از یک شبکه گسترده جهانی موسوم به اتحادیه مبارزه با افترا (Anti-Defamation League) به عنوان یک ابزار نیرومند استفاده کرده اند تا مردم را متقاعد سازند که هر گونه اشاره به روچیلدها و همدستانشان به منزله حمله به کلیه یهودیان در سرتاسر جهان است. این عناصر یهودی بدین ترتیب هر گونه تحقیق در خصوص بانکداران بین المللی را در نطفه خفه کرده و طرح چنین موضوعی را در دانشگاه ها به صورت تابو[یعنی، یک امر حرام،م.] در آورده اند.

هر کتاب یا فردی که در این خصوص به تفصیل بپردازد بلافاصله از جانب صدها کمیته وابسته به اتحادیه مبارزه با افترا(ADL) در سرتاسر آمریکا مورد حمله قرار می گیرد.(هیچکس جرات ندارد،گاری آلن،صفحه64)


از اینکه گاری آلن یهودیان کنونی را از نژاد واحدی می داند خود به کفایت کم سوادی او را نشان می دهد چون جمعیت غالب اسرائیل را یهودیان اشکنازی تشکیل می دهند و یهودیان سیاه پوست جمعیت قابل توجهی در شمال افریقا دارند و هدف از مخفی نشان دادن توطئه های یهود در منطقه برای جلوگیری از نفوذ و جمعیت زیادشان می باشد، چون قدرت مخرب و ضد تمدنی آنها را بیشتر آشکار می کند و به نوعی مردم جهان را با دشمنان اصلی آنها آشنا می کند.به عکس زیر و توضیحات آن توجه کنید تا شاید متوجه شوید که چرا عده ای جلوی مطرح شدن فتنه های دست ساخته یهود را می گیرند. ممنون از دوست عزیزم جناب دکتر وحید.گ.


هولوکاست جعلی


«عکس بالا در صفحه ویکی پدیا با موضوع هولوکاست ، نشان دهنده اعدام یهودی ها در لیتوانی در سال 1941/42 است. عکس پایین را اعدام باز هم یهودی ولی در اوکراین نوشته اند. باید دو عکس را در فاصله زمانی چند دقیقه گرفته باشند. ولی باز مشکل این است که هر دو عکس جعلی اند. بعضی عکس های جعلی دارای ورژن های گوناکون هستند، به مانند این دو ، که از روی انها می توان چگونگی و مراحل ساخت عکس جعلی را در ان زمان حدس زد . کلیه بوته ها و حتی محل انها و نیز برخی سطوح تغییر یافته اند. سربازان کاملا متفاوتند. وضعیت اعدامی ها جالب است. اعدامی اولی و سومی تغییر موقعیت دارند ولی برای اعدامی وسطی ، جاعل یک عکس را استفاده کرده.پس این اعدامی ها هم به مانند عکس های جعلی قاجار در حقیقت مدلی بیش نیستند. بیل ها هم در هر دو عکس ثابت اند هرچند اولی از سمت چپ روی هواست. هر دو عکس جداگانه هم دارای ایراد زیادی اند. بین نفر اول و دوم از چپ در عکس بالایی کله سرباز نازی وجود دارد که بدن و پاهایش امکان جا شدن ندارد و اثری از پا یا پوتین بر زمین نیست. در همان عکس نفرات اول تا سوم از راست در جوخه اعدام بیش از حد کوچکند. نفرات سمت راست عکس پایین گویی شبح اند. ایرادات زیادی دیگری هم هست که می توان ازآنها گذشت ولی تصور کنید جوخه اعدام بالایی واقعا شلیک کند! به نظر بیشتر دست همقطاران هدف تیر قرار گیرد تا سر اعدامی ها.»


و اضافه کنم که همه تیرندازان فقط به نفر سمت راست نشانه گرفته اند و شاید می خواهند همگی در مرگ تک تک آنها شریک جرم باشند!. اینها اسنادی هستند که یهود با استناد به آنها پرچم دروغین هولوکاست را علم کرده اند و در داخل نیز عده ای هوادارشان هستند و کسی برای جانباختگان پوریم مویه نمی کند و دایه مهربانتر از مادر نمی شود!.

تاریخ ارسال: جمعه 6 دی 1392 ساعت 23:49 | چاپ مطلب
نظرات (4)
جمعه 25 بهمن 1392 12:55
yeki
امتیاز: 0 0
لینک نظر
http://www.memri.org/report/en/0/0/0/0/0/0/7681.htm
پاسخ:
ولی بعد از کش و قوس های 8 ساله دولت قبلی، اکنون می خواهند هولوکاست را به عنوان یک حقیقت تاریخی قبول کنند!.
سه‌شنبه 10 دی 1392 12:51
یار قدیمی
امتیاز: 1 0
لینک نظر
باز هم زیبا بود...
پاسخ:
سپاسگذارم.
شنبه 7 دی 1392 20:21
اکبر
امتیاز: 1 0
لینک نظر
آقای آیدین گرامی اگر بیشتر دقت کنید خواهید دید که اعدامیها 4 نفر میباشند که در تصویر دوم بیشتر مشهود است
پاسخ:
در این تصاویر جعلی و سر هم بندی شده همه گونه می توان تحلیل کرد. البته اگر تصور کنیم که زانو زدگان برای مرگ چهار نفر بوده اند بنابر این دو مسئله جالب به وجود می آید
1- دستان آن نفر در ردیف نشستگان و در سمت راست قرار دارد در کنار زانوینفر پیراهن چهارخانه ای
2-بدنش فقط در میانه تصویر بالایی جایی به اندازه نصف بدن برای جایگیری دارد
شنبه 7 دی 1392 10:08
نا.م
امتیاز: 1 0
لینک نظر
سلام
با تشکر از مقالات خوبتان،بهتر است که در تمام عکسهایی که ارائه می دهید رفرنس معتبر و تاریخ چاپ هر دو عکس ذکر شود(برای صحت روش تحقیق)
بنیان اندیشی مانند تیغ دو لبه ایست که ،در صورت کوچکترین تسامح می تواند سبب نجاست زدائی از یهود و ایجاد مقبولیت آنها شود.(پروفاناسیون معکوس)
پاسخ:
حتما.لینک های برخی از تصاویر را در وبلاگ بنیان اندیشان تبریز آورده ام. در ضمن در توضیحات تصاویر نیز به آن اشاره نموده ام.
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد