X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

کنکاش در تاریخ

بیان نظرات جدید درباره تاریخ آذربایجان ، ایران و جهان

بت پرستی در عصر به اصطلاح مدرنیسم از دو دیدگاه مخالف هم !

 

تا بحث از هخامنشیان و تاریخ مردم فارس به میان می آید، قوم گرایان تورک،  داد سخن می کنند، ولی تا اینکه همان بحث و همان منطق را در برابر تاریخ و پیشینه تورک ها مطرح می کنیم، انواع رفتار های نا شایست را از خود نشان می دهند. جالب است  اسم این کار را دفاع از حقوق ملی خود می دانند! اکنون پرده از جعلیات بسیاری کنار زده شده و با استناد به اسنادی غیر قابل انکار می توان اثبات کرد، ساکنین کنونی ایران و عراق و ترکیه مهاجرین چند سده اخیر هستند. در نتیجه کسانی که بر طبل تو خالی قومیت گرایی می کوبند و از تاریخ و هزاره های باشکوه حرف می زنند یا ندان و نا آگاه به مسائل هستند، و یا هدایت شده از جانب آن دشمنان می باشند که هر روز با هر عنوانی وارد اجتماعات مردم منطقه می شوند تا ماموریت خود را به سر انجام برسانند. 

 

 به تصاویر بالا توجه کنید، آیا می توان بین قوپرستی تورک و فارس ذره ای تفاوقت قائل شده؟

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1392 ساعت 00:37 | چاپ مطلب
نظرات (3)
دوشنبه 9 تیر 1393 18:53
بیریسی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
آقا یه سوال؛ بنده خودم چند سال قبل با آقای پورپیرار آشنایی پیدا کردم، نظراتشون در بسیاری از زمینه ها قابل تحسینه، مخصوصا ایران باستان!

اما در کل سوال من اینه که چطوری میشه کتیبه ای رو که هم خطش و هم زبانش متفاوت از خط و زبان شخصیه که می خواد بخونتش، خوند؟!

اصلا گیریم که مثلا فلانی تونسته الفبای این خط قدیمی رو مشخص کنه و حروفش رو رمز گشایی کنه(که بدون اطلاعات قوی ممکن نیست) ، حالا چطوری از گرامر زبانش سر در میاره و چطوری لغات رو معنی می کنه و ...

آیا این رو به غیر از دروغ اسم دیگه ای هم میشه روش گذاشت ؟!
پاسخ:
کتاب الواح سومر ، ساموئل نوح کریمر یهودی را بخوانید. گفته همه آن مطالب را فرض کرده ایم. فقط حقه بازی است و بس.
پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1392 22:55
saleh
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام این لینکی که گذاشتم رو حتما بخون
http://azargoshnasp.net/Pasokhbehanirani/ppnaqshpasokh.htm
عکس های قدیمی از مال اونا می تونیم پیدا کنیم که کتیبه را به ما نشان ندهد؟ البته هنوز اون سنگ کرم خورده که تو مستند با پنج حاشیه علامت گذاری می کنه و امروزه درش آوردن و سنگ کتیبه دار به جاش گذاشتن،تو خود عکسای اینا دیده میشه. عکسی هم که اینا ارائه داده اند فقط یک طرف بنا را کتیبه دار نشان می دهد بقیه سمت ها معلوم نیست
پاسخ:
ممنون قبلا این عکس ها را دیده ام . بدبخت آن پادشاهی که دستور داده کتیبه ای از زبانش بر روی بنایی حک کنند آن هم در قسمت تحتانی اش !!! که برای خواندنش باید در روی زمین دراز کشید

تشکر از لینک ارسالی تان . در این باره هم مطلبی می نویسم در آینده . در ضمن همین مقدمه به شما بگوییم جاعلین برای پوشیده نگه داشتن جعل خود در اطراف این بنا سنگ هایی را به صورت پله کانی چیده اند که به هنگام حفاری و در آوردن این کتیبه ها دیده نمی شوند ! یعنی بعدا به آن مجموعه اضافه شده اند !
شنبه 14 اردیبهشت 1392 09:41
naina pagwan
امتیاز: 2 0
لینک نظر
سلام . خیلی خیلی جالب بود.
امیدوارم در مسیری که در پیش گرفته ای هرروز موفق تر از قبل باشی.
پاسخ:
از شما ممنون هستم . اگر همه تعارفات را کنار بگذارند مسائل و مشکلات زیادی حل می شود ولی ظاهرا به اصطلاح هویت طلبی مردم آذربایجان یا بهتر است بگویم سیستم مدیریت هویت طلبی آذربایجان به داستان های یهود ساخته علاقه زیادی دارد .
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد